Firmanız ya da kurumunuz için ne yapabilirim...

Logo, Logotype tasarlar, firmanı ya da kurumunun markasını isimlendirir ve stratejisini çizip, ilgilendiğiniz rakiplerinizin karşısına çıkarabilirim.

  Kurumsal mı olmak istiyorsunuz?

İşinde; geleceği, yükselmeyi ve büyük bir hedef kitleye sahip olmak istiyorsanız firmanızı kurumsallaştırmalısınız. Bu nedenle kurumsala, kurumsal kimliğe önem verin ve kurumsal kimliğinizi en profesyonel şekilde yaptırın... "İyi bir kurumsal istiyorum, nasıl yaptırabilirim?" diyorsanız iletişim bölümünden bana ulaşmanız yeterli.

  Dergi, katalog, bülten gibi çok sayfalı işler mi gerekiyor?

Aylık ya da haftalık çıkacak çok sayfalı işlerinizde de kaliteli ve kurumsal düzeyde tasarımlar yapılabilir. Anlaşmalı matbaanız da yoksa; işin tasarımdan teslimine kadar yetki bende olsun.

  Web sitesi de muhakkak öneririm, çünkü;

Artık en ufak firmaların dahi internet sitesi var ve değişen kanun yasaları ile birlikte; firmalar için web siteleri zorunlu hale gelecek... İyi bir web sitesi sayesinde satışlarınızı artırabilir, geniş dünya ve Türkiye pazarına kendinizi tanıtabilirsiniz... Bu konuda ise; size iyi bir web tasarım yapabilir, site kurabilir, mailing açabilir ve domain-hosting oluşturabilirim.

  Profesyonel fotoğraf kalite demektir...

Üniversitede yıllarımda, dünya'da en iyi yüz fotoğrafçıdan biri olan ve Türkiye'nin en iyi fotoğrafçılarından biri olarak gösterilen bir fotoğrafçıdan aldığım eğitimle ve kullandığım makinanın kalitesine ve profesyonelliğine güvenerek fotoğraf çekimlerinizi de üstlenebilirim. Ve çektiğim fotoğrafları sitenizde, katalogta, broşürde vs. yüksek ölçülü dev duvar giydirmelere kadar her türlü mecrada kullanabileceksiniz.

  Medya sektörü ile büyük kitlelere hitap edin;

Sizin için; Tv Reklam Kurgusu, Radyo Spotu ve Senaryo gibi teknik ekipman gerektirmeyecek mecralarda tanıtmaya çalışabilirim.

  Sosyal medyayı da unutmamalı...

Artık birçok firma sosyal medyaya verdiği ağırlık ve yaptığı yatırım ile çok büyük paralar kazanabiliyor... Size facebook'ta, twitter'da ve instagram'da kurumsal ve kaliteli bir sayfa oluşturup, ürünlerinize takipçiler kazandırabilirim... "Ne kadar tecrübelisin?" diyorsanız; size kurumsallaştırdığım onlarca sayfayı atabilirim ya da aşağıdaki sosyal medya hesaplarımda binlerce takipçiye sahip olduğumu görebilirsiniz.